Mayıs
11
2017
Mobil
0
216

Sızdırılan Oppo Find 9 oldukça etkileyici görünüyor

Sızdırılan Oppo Find 9 oldukça etkileyici görünüyor

Merakla beklenen Oppo Find 9 akıllı telefonun sızdırılan görselleri oldukça etkileyici görünüyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, 2014 seneninda Oppo Find 7'yi tanıttıktan sonra, bir Find serisi akıllı telefonu daha piyasaya sürmedi. Bununla birlikte, Oppo severler, Find 7 akıllı telefonun yerini alması için geleceği söylenen Oppo Find 9'u bekliyor.

Çinli bir sızıntı kaynağı, iddia edilen Oppo Find 9'un yeni görüntülerini ortaya çıkardı. Görüntüler, Find 9'un süper ince kenar çerçeveleri ile çok büyük bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Üst ve alt çerçeveler de oldukça ince. Alt çerçeve, üzerinde şirketin logosu bulunan, stil sahibi bir dokuya sahip görünüyor. Telefonun sol tarafında güç tuşu, ses düğmeleri ve bir kamera deklanşör anahtarı bulunuyor gibi görünüyor.

Find 9'un ön tarafında parmak izi tarayıcı mevcut değil. Ekranın altına veya arkasına yerleştirileceği düşünülüyor. Telefonun gövdesi metalden yapılmış gibi görünüyor. Sızdırılan görüntülerde telefonun arka tarafını gösteren herhangi bir fotoğraf bulunmuyor. Snapdragon 835 tarafından desteklenebileceği ve bu senenin ikinci yarısına kadar tanıtılacağı öngörülüyor.

1494494766_oppo-find-9-renders1.jpg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu