Haziran
28
2017
Oyun
0
3,497

SNES mini ile klasikler HD TV' lere geliyor!

SNES mini ile klasikler HD TV' lere geliyor!

Nintendo, efsane konsolu SNES'i HD TV'lere getiriyor. SNES mini sayesinde Mario, Star Fox, Kirby, Zelda ve Contra gibi kült yapımları oynayabileceksiniz.

Nintendo, geçtiğimiz aylarda NES konsolu için bir atılım yapmış ve içerisinde önyüklü oyunlar ile gelen NES mini ile karşımıza çıkmıştı. Boyutu ile dikkat çeken NES mini, HDMI irtibat noktası sayesinde Retro rüzgarını HD TV'lere taşımıştı. Gerçek manada yok satan NES mini'den sonra Nintendo şimdi de SNES mini ile karşımıza çıkıyor.

SNES mini'de Contra III: The Alien Wars, Donkey Kong Country, EarthBound, Final Fantasy III, F-ZERO, Kirby Super Star, Kirby’s Dream Course, The Legend of Zelda: A Link to the Past, Mega Man X, Secret of Anlam, Star Fox, Star Fox 2, Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting, Super Castlevania IV, Super Ghouls ’n Ghosts, Super Mario Kart, Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars, Super Mario World, Super Metroid, Super Punch-Out!! ve Yoshi’s Island oyunları bulunuyor.

29 Eylül tarihinde satışa sunulacak olan SNES mini 79.99 dolar ücret yaftanına sahip olacak. Stokları konsol satışa sunulur sunulmaz bitmesi beklenen SNES mini'nin kutu içerisinden iki adet kontrolcü çıkacak.

1498629632_snes-mini.jpeg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu