Haziran
7
2017
Oyun
0
409

Sony tarafından Breaking Bad VR oyunu geliştiriliyor!

Sony tarafından Breaking Bad VR oyunu geliştiriliyor!

Tüm zamanların en iyi dizisi olan Breaking Bad'in VR oyunu, Sony tarafından PlayStation VR için özel olarak geliştiriliyor.

iMDB'de 9.5 gibi yüksek puanıyla tüm zamanların en iyi dizisi olan ve şimdiden kült bir yapım haline gelen Breaking Bad'in VR oyunu, Sony'nin PlayStation bölümünün yıllık raporlarında gözüktü.

Rapora göre Sony, PlayStation VR için Breaking Bad VR adlı oyunu geliştiriyor.

Sony PlayStation VR'ın satışları ne durumda?

Gelen bilgiler doğrultusunda, dizinin yaratıcı yapımcısı Vince Gilligan da Sony ile birlikte çalışıyor ve PlayStation VR için Breaking Bad VR'ı oyun olmayan, sanal gerçeklik deneyimi ile hazırlıyor.

Ünlü karavana konuk oluyoruz

Breaking Bad VR'ın, E3 2017'deki Sony konferansında duyurulması bekleniyor. Oyunun nasıl bir şey olacağı ve ne zaman piyasaya çıkacağı henüz belli değil. 

Oyunda, Rockstar Games'in geliştirdiği Bully: Scholarship Edition sürümündeki kimya dersleri gibi meth pişirebileceğimiz öngörülüyor.

17-06/06/wzqytr3xhxgkokoaffrvsb.jpg

Breaking Bad dizisi, 2008 senesinde yayına başlamıştı ve 2013 senesinde final yapmıştı. Dizi, tamamen beş sezon sürmüştü.

Şu an ise dizinin yan karakterlerinden biri olan Saul Goodman yani Jimmy McGill karakterine odaklı olan spin-off dizi, Better Call Saul devam ediyor.

Better Call Saul dizisinde ise Far Cry 3'ten tanıdığımız Vaas karakterini canlandıran Michael Mando gibi isimler yer alıyor. Dizinin ilk sezonunda ise Grand Theft Auto V'ten tanıdığımız Trevor Philips karakterini canlandıran Steven Ogg'da ilk sezonda karşımıza çıkmıştı.

Ayrıca Breaking Bad'de zaman zaman RAGE gibi oyunların viral reklamlarını da görmüştük. Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan, oyun dünyasını da yakından takip eden bir isim.

:: Breaking Bad VR hakkındaki beklentileriniz nelerdir?

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu