Nisan
12
2017
Sinema
0
429

Star Wars: Battlefront 2'nin ilk fragmanı yayınlandı!

Star Wars: Battlefront 2'nin ilk fragmanı yayınlandı!

Star Wars: Battlefront 2'nin fragmanı sızdırıldı.

Star Wars, sinema sektörünün her zaman ağır taşlarından bir tanesi olmuştur. Bu evrende çıkan her film yapımcısına çok büyük paralar kazandırdı. Star Wars yalnızca film sektöründe ilerlemiyor, oyun sektörü içinde senelardır birçok oyun çıkarıldı. Bunların sonuncusu ise Battlefront. DICE’ın geliştirdiği, EA’ın ise yayıncılığını üstlendiği Battlefront II, bu muazzam seriyi oyun sektöründe de lider yapmayı amaçlıyor.

1491997546_star-wars-battlefront-2-02.png

 

İlk oyun, oyuncular tarafından her ne kadar beğenilmiş olsa da birçok eksiğinin olmasından dolayı eleştirilmişti. İlk başta uzayda geçen savaşlar olmaması ve özellikle oyunda hikaye modunun olmaması, hikayeye önem veren oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı. 13 - 16 Nisan tarihlerinde Orlando’da gerçekleşecek Star Wars Celebration etkinliğinde yayınlanması beklenen Star Wars: Battlefront II fragmanı sızdırıldı.

Oyunun bu sefer bir hikaye moduna sahip olması oyunu son derece kaliteli kılıyor. Oyunun hikaye modunun olması, multiplayer’a yönelmedikleri anlamına gelmiyor. Zaten Battlefront, her zaman Multiplayer’a odaklanan bir oyun olmuştu.Oyunda bu sefer Rey, Kylo Ren, Yoda ve Darth Maul gibi karakterler de var. Bu kısa videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 


Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu