Haziran
1
2017
Sosyal Medya
0
399

Twitter'dan mesajlar için önemli yenilik!

Twitter'dan mesajlar için önemli yenilik!

Twitter, direkt mesajlar için filtreleme özelliğinin duyurusunu gerçekleştirdi. İşte takip edilmeyen kişilerden gelen mesajları filtreleme imkanı sunan yeni özelliğin detayları!

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcıların istekleri doğrultusunda kendisini geliştirmeye devam ediyor.

DM işlevini Facebook Messenger ve WhatsApp gibi günlük hayatta kişilerin birbirleri arasında iletişimini sağladığı bir platforma dönüştürmek isteyen Twitter, mesajlar için filtreleme özelliğini duyurdu.

Peki, Twitter'ın mesajları filtreleme seçeneği kullanıcılara nasıl bir avantaj sağlayacak? Gelin, bu sorunun cevabını hep birlikte verelim.

Takip etmediğiniz kişilerden gelen mesajlar filtrelenecek!

Takip etmediğiniz kişilerin size mesaj göndermesine imkan tanıyan bu özellik, gönderilen mesajı görüntüledikten sonra kabul etme veya mesajı doğrudan silme seçeneği sunuyor.

Twitter'ın bu yeni özelliğini aktif etmek için Ayarlar bölümünde bulunan Gizlilik ve Güvenlik sekmesi altında bulunan Herhangi birinden Direkt Mesaj al seçeneğini işaretlemek yeterli.

17-05/31/twitter-direkt-mesaj.jpg

Böylece Instagram veya Facebook'ta olduğu gibi sizlere herkesin mesaj atabilmesine izin verebiliyor, ancak kiminle iletişim kurmak istediğinize kendiniz karar veriyorsunuz.

17-05/31/twitter-yeni-ozellik.jpg

Kullanıcının gönderdiği mesajı silmeniz durumunda, size mesaj göndermeye devam edebiliyor, ancak yine izin vermeniz isteniyor.

Kabul et seçeneğini tercih ettiğinizde ise, bundan sonra size göndereceği tüm mesajlar doğrudan ulaşıyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu