Haziran
30
2017
Oyun
0
3,471

Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection nasıl alınır?

Ücretsiz The Sims 2 Ultimate Collection nasıl alınır?

The Sims 2 sahiplerinin ücretsiz olarak yasal yollardan nasıl The Sims 2 Ultimate Collection sahibi olabileceğini adım adım anlattık.

EA Games'in sevilen oyunu The Sims 2, çıktığı tarihte milyonları adaleyip kavurmuştu. DLC satmayı seven firmalar arasında yer alan EA, The Sims 2 için yüzlerce DLC paketi çıkarmıştı. Daha sonra The Sims 2'nin tüm DLC'lerinin bulunduğu The Sims 2 Ultimate Collection, Origin'deki yerini almıştı.

The Sims 2 Ultimate Collection, yıllar önce çıkmasına karşın bugün enteresan bir olay ile karşımıza çıktı. NeoGAF forumlarında bir kullanıcı, The Sims 2'ye sahip olanların fiyatsız olarak The Sims 2 Ultimate Collection'a nasıl sahip olabileceğinden söz etti. Biz de The Sims 2 sahipleri için The Sims 2 Ultimate Collection'ı fiyatsız olarak nasıl alabileceklerini adım adım anlattık.

Fiyatsız The Sims 2 Ultimate Collection alma

1. Adım: Buraya tıklayın ve açılan sayfadan The Sims 2'ye tıklayın.

2. Adım: Açılan sayfadan The Sims 2 -> Codes and Promotions -> Promotion Questions bölümüne tıklayın.

3. Adım: Yeni konu bölümüne "The Sims 2 Ultimate Collection" yazın.

4. Adım: Canlı sohbet yoluyla bir EA Danışmanı ile sohbet edin. Yeni pencere açıldığında ve genel bir "we're on it" iletisi alırsanız, çalışmadığı mananına gelir. Bu yüzden tarayıcıları değiştirin. Şayet sohbet başlamazsa Chrome'dan Edge'e veya başka bir tarayıcıya geçin.

5. Adım: Canlı sohbette katıldığınızda: "64-bit makinemde The Sims 2'yi yine yüklemeye çalışıyorum, ancak çalışmıyor. Ben uzun vakittir Sims ve EA hayranıyım ve bu benim için çok ehemmiyetli. Elimdeki The Sims 2'yi Ultimate Collection'a yükseltilebilir miyim?" tarzında bir şey yazın. (I'm trying to reinstall The Sims 2 on my 64-bit machine but it won't work. I'm a long time Sims and EA fan and this would mean so much to me if I can get this working, is it possible I can be upgraded to the Ultimate Collection?)

6. Adım: Bunu dedikten sonra danışman yüksek olasılıkla The Sims 2'nizin CD KEY'ini isteyecek. Burada göndereceğiniz CD KEY'in özgün olması gerekiyor.

7. Adım: Şayet CD KEY orijinal ise EA danışmanı size yardımcı olacak ve bir kaç dakika içerisinde The Sims 2 Ultimate Collection Origin kütüphanenize ilave edecek.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu