Nisan
24
2017
Mobil
0
224

Uzmanından Galaxy S8 düşürme testi (Video)

Uzmanından Galaxy S8 düşürme testi (Video)

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ düşürme testini bir de uzmanından izleyin.

Samsung Galaxy S8 modellerinin cam tasarımı, kullanıcıları telefonların sağlamlığı konusunda endişelendiriyor. Galaxy S8, 5.8 inç, Galaxy S8+ ise 6.2 inç büyüklüğünde ekran ile geliyor. Bu ekran 2960x1440 piksel çözünürlüğünde ve çizilmelere karşı Corning Gorilla Glass 5 ile korunuyor.

Dayanıklı cam üretimi ile popüler olan Corning, Gorilla Glass 5’in omuz yüksekliğinden düşmelere karşı yüzde 80 ‘e kadar dayanıklılık vaat ediyor. Bu oran önceki ürein Goriila Glass 4’te bel yüksekliği idi. Ancak, Galaxy S8’in düşüşünü görmeden bu somut olarak görmeden ölçmek zor. Galaxy S8’in YouTube üzerinde amatörce yapılmış düşme testleri zaten mevcut ve düşürüldüğü zaman Gorilla Glass’ın oldukça sağlam olduğu görülüyor.

SquareTrade’ın en son standart düşürme testlerinde işler çok iyi gitmedi. Bu yüzden kaliteli bir kılıf ve ekran koruyucu ile telefonu korumanız tavsiye ediliyor.  

Aşağıda SquareTrade’ın uyguladığı düşürme testini izleyebilir ve sonraki sayfalarda telefonların bu konudaki puanlarını ve görüntülerini inceleyebilirsiniz.

1493042749_repairability-scores.jpg


Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu