Temmuz
3
2017
Güncel
0
478

WhatsApp'a selfie severleri mutlu edecek özellik!

WhatsApp'a selfie severleri mutlu edecek özellik!

WhatsApp ile fotoğraf çekimi zevkli hale gelecek.

2014 seneninde Facebook tarafından 21 milyar dolarla satın alınan iletileşme uygulaması olan WhatsApp, 1,2 milyar azasının eğlenmesi için yeni bir özellik ilave etmek istiyor olabilir. Uygulamanın tercüme sayfasında Gece Modu kelimesi için bir istek bulunuyor.

Bu özellik, gece gözlerinizi zorlamayacak bir kullanıcı arayüzü oluşturmak için beyaz arka tasarıdaki siyah metni tersine çeviren Gece Modu değil. Bu tamamiyle başka bir şey. WhatsApp'ın Gece Modu, düşük ışık şartlarında çekilen resimlerin kalitesini artırmak için kamera kullanıcı arayüzü ile beraber çalışıyor. Bir yeni düğme ile görüntülü arama özelliğine ilave edebilir.

1499016938_whatsapp-night-mode.png

Çeviri isteği iPhone için yapılmıştı, bu da, muhtemelen Gece Modunun iOS'ta öncelikle görüneceğine ve hemen peşinden uygulamanın Android sürümüne geçeceğimiz mananına gelebilir.

WhatsApp kamera arayüzü, bugüne kadar çıkan bir iletileşme uygulamasına göre oldukça kolay. Video filtrelerinden yoksun olan özellik, yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneği sunuyor. LED flaşını etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir anahtar ve arka kameradan ön kameraya geçme özelliği var. Ancak Gece Modu gerçek bir özellik haline gelirse, WhatsApp mevcut ışık miktarından bağımsız olarak resim çekmeyi seven kişiler tarafından isteyebilir.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu