Haziran
23
2017
Mobil
0
391

Whatsapp'tan hertürlü dosyayı paylaşma imkanı!

Whatsapp'tan hertürlü dosyayı paylaşma imkanı!

WhatsApp, beklenen yeni özelliği ile her türlü dosya paylaşımı yapılabilecek.

Facebook'a ait olan WhatsApp, Instagram ve hem de Facebook Messenger'ın aksine, hızlı bir şekilde yeni özellikleri bünyesine ilave edemiyor. Ancak, WhatsApp şu anda bir hayli kullanıcısı tarafından hoş karşılanacak yeni özellikleri Beta sürümlerinde test ediyor.

Bildiğiniz gibi WhatsApp üzerinden yalnızca PDF'ler, Word vesikaları, e-tablolar ve slaytlar gibi belirli türler gönderilebiliyor. Dosya türlerindeki bu kısıtlamalar çok yakında WhatsApp'a gelecek olan aktüelleme ile ortadan kalkacak.

Rastgele bir dosya türünü paylaşmanıza destur veren yeni özellik şu anda hudutlu bir kullanıcı tarafından test ediliyor. Ancak bu test sürecinin çok uzun süreceği aktarılıyor.

1498203200_whatsapp-13.jpg

Söylenene göre bu vesika gönderiminin bir hududu olacak. iOS'te 128 MB, Android'de 100 MB ve WhatsApp Web'de 64 MB'lık bir maksimum dosya boyutu ile data transferi sınırlandırılacak.

Sene olmuş 2017, 4K video devri başlayalı bir hayli vakit geçmiş, hala dosya gönderiminde sınırlar var dediğinizi duyar gibiyiz. Bakalım WhatsApp, boyut sınırlandırması ile ilgili bir farklık yapacak mı?

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu