Mayıs
31
2017
Oyun
0
337

Xbox Game Pass üyelik sistemi başlıyor!

Xbox Game Pass üyelik sistemi başlıyor!

Microsoft'un Xbox One için oluşturmayı hedeflediği aylık üyelik sistemi sonunda şekillendi. Xbox Game Pass üyelik sisteminin aylık ücreti ve ne gibi avantajlar sağlayacağı da belli oldu.

Xbox Live Gold adıyla bir süredir kullanıcılarına aylık üyelik avantajları sağlayan Microsoft, geçtiğimiz Şubat ayında ilk kez adını duyduğumuz Xbox Game Pass üyelik sisteminin önümüzdeki aydan itibaren aktif olacağını duyurdu.

Far Cry 5'in kötü karakterleri ortaya çıktı! Xbox Game Pass nedir? Xbox Live Gold ne olacak?

Öncelikle Xbox Game Pass'in biraz daha PlayStation Now'a benzeyen bir sistem olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Fakat aralarındaki en önemli fark, Microsoft'un bahsi geçen oyunları direkt olarak cihazınıza indirmenize olanak tanıyacak olması. PlayStation Now yalnızca oyunları "Streaming" yani oyunları indirmeden, direkt olarak PlayStation sunucuları üzerinden oynamamıza izin veriyordu.

Xbox Game Pass ile birlikte Xbox One ve Xbox 360 için hazırlanmış 100'den fazla oyuna erişebilecek ve bunun için yalnızca aylık 9.99 Dolar ödeyeceksiniz. Eğer bu oyunlardan birini satın alıp kendinize ait olmasını istiyorsanız da çeşitli indirimler ile ödüllendirileceksiniz.

Son olarak Xbox Game Pass'e her ay yeni oyunların ekleneceğinin sözünün verildiğini de belirtelim. Xbox Live Gold üyelerinin de önümüzdeki ayı beklemeden bu aydan itibaren Xbox Game Pass'e üye olabileceklerini de hatırlatalım.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu