Nisan
11
2017
Sinema
0
471

Yeni Batman filmleri mi geliyor?

Yeni Batman filmleri mi geliyor?

Yeni Batman filmleri hakkında detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı!

Benim gibi büyük bir Batman hayranı mısınız? O zaman bu haber tam size göre! Çünkü Warner Bros. ve DC Comics, 2019 seneında Batman ile alakalı dört yeni film çıkarmaya planlıyor. Reddit'teki DCEU Leaks forumundan çıkan bu bilgilere göre Gotham City Sirens, Nightwing, Batgirl ve The Batman'in tarihleri şimdiden belirlendi. 

Reddit'te yayınlanan yazı tam olarak şöyle:

2019 için plan Batman ile alakalı dört film çıkarmak. Gotham City Sirens Sevgililer Günü'nde, Nightwing Amerikan Anma Günü'nde, Batgirl Ağustos'ta ve Batman de Kasım'da çıkacak. Stüdyo bunu Batman'in 80. sene dönümünü kutlamak için yapıyor. Batman filmi yine Deathstroke'a sahip olacak ama ana kötü Deathstroke değil. Matt Reeves, Batman ailesi ile birlikte tüm Batman kötülerinin de bulunduğu büyük bir seriye girişmek istiyor. Buna ek olarak 2019 için iki Batman animasyonu da planlanıyor. Bunlardan birisi The Long Halloween adaptasyonu olacak. Grant Wilson, Nightwing filminin kötü karakteri olabilir. Bludhaven'daki mafyaları çökertmek için Rolan Desmond tarafından tutuluyor. Suicide Squad 2 veya Dark Universe büyük ihtimalle Aquaman'in çıkış tarihinin yerini alacak. Mel Gibson artık yeni Suicide Squad'ı yönetecek olan isim değil. Jaume Collet-Sera ve Ruben Fleischer bu koltuğa oturacak iki yeni isim gibi görünüyor. Hikaye şu anda Ayer tarafından verilen tüyolar ile yazılıyor. Harley Quinn'in yerine artık Killer Frost esas kız olacak. The Dark Universe hikayesinde son rötuşlar yapılıyor. Guillermo del Toro'nun eski çalışması yeni projeye uyarlanacak. Eğer Liman hazırsa filmi yaz mevsiminde çekilecek. 2020'de de ayrıca planlanmış dört film var. Warner Bros. her sene iki ufak, iki büyük film yapmak istiyor. Jonathan Levine'in The Flash'i yönetmek için görüşmelere başladığı söyleniyor. Film büyük ihtimalle 2020'de çıkacak. Eğer mümkün olursa Matthew Vaughn, Man of Steel'in devamını yazan kişi olacak.

Bunlar tabiki şuanda sadece dedikodu. Ama gerçekten de heyecan verici. Bu haberin doğruluk payını ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.

1491898027_batgirl-2.jpg

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu