Haziran
11
2017
Mobil
0
297

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air sızdırıldı!

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air sızdırıldı!

Yenilen özelikleri karşımıza çıkacak olan Xiaomi Mi Notebook Air görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan detaylar ile birlikte yenilenen Xiaomi Mi Notebook Air oldukça iddialı geliyor!

Yenilenen Xiaomi Mi Notebook Air hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor. Bugün sızdırılan görseller ile birlikte 13.3 inçlik boyutu ile Xiaomi'nin yeni dizüstü bilgisayarının görüntüleri sızdırıldı.

Xiaomi'nin yeni dizüstü bilgisayarı sızdırıldı!

Xiaomi, yeni dizüstü bilgisayarı ile kullanıcıların gönlünü feth etmeyi planlıyor. Bu yıl kullanıcıların karşısına sınıfına göre iddialı bir dizüstü bilgisayar ile çıkacak olan Teknoloji devi, rakipleri ile sıkı bir mücadeleye girmeyi hazırlanıyor.

Ultra hafif bir dizüstü bilgisayarla gelecek olan Xiaomi, kullanıcılarına yenilen Mi Notebook Air ile bir sürprize hazırlanıyor.

17-06/11/xiaomi-mi-notebook-air-sdn.jpg

Hatırlayacağınız üzere Xiaomi, Aralık ayında 4G destekli 13.3 inçlik dizüstü bilgisayarını satışa çıkartmıştı. Şimdi ise yenilen özellikleri tekrardan karşımıza çıkacak olan teknoloji devi 13.3 inçlik bilgisayarı ile dikkatleri üzerine toplayacak.

Sızdırılan görsellere bakacak olursak, yeni bilgisayarın trackpadin sağ üst köşesine gömülü halde gelecek bir parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Güvenlik konusunda oldukça kaliteli bir deneyim sunacak olan Xiaomi, yeni düzüstü bilgisayarında  7. nesil Core i5-7200U işlemcisini kullanacak. Yeni nesil işlemcinin hızı ise 3.1 GHz olduğunu da belirtelim.

17-06/11/xiaomi-mi-notebook-air-shiftdelete.jpg

Yenilenen özellikleri satışa sunulacak olan dizüstünde GeForce MX150 ekran kartı da bulunmakta. Hem tasarımı hem özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayacak olan yeni Xiaomi Notebook Air, kullanıcılara güzel bir seçenek olacak.

GeForce MX150 ekran kartından söz edersek, MX150, NVIDIA'nın giriş seviyesi Pascal dizüstü yongasıdır ve 940MX'e kıyasla watt başına üç kat daha iyi bir performans sunuyor.

17-06/11/xiaomi-dizustu.jpg

Yenilenen Xiaomi Mi Notebook Air, 8 GB RAM, 128 ve 256 GB'lık depolama alanı seçenekleri ile teknoloji mağazalardaki yerini alacak. 

Henüz Yeni Mi Notebook Air'ın ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir detay paylaşılmadı. Ancak yenilenen 13.3 inçlik Notebook, 735 dolar ila 805 dolar arasında bir fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu