Haziran
3
2017
Mobil
0
327

Yenilenmiş Note 7'nin fiyatı belli oldu!

Yenilenmiş Note 7'nin fiyatı belli oldu!

Samsung'un bu ay içinde piyasaya süreceği yenilenmiş Note 7'nin fiyatı Güney Koreli alışveriş sitesi Danawa'da listelendi. Galaxy Note 7'nin yeni ismi ve fiyat detayları haberimizde.

Samsung'un geçtiğimiz yıl üretimine son verdiği Galaxy Note 7'yi tekrar satışa sunmaya hazırlandığı biliniyor. Bugüne kadar Galaxy Note 7R olarak adlandırıldığı düşünülen yenilenmiş Note 7, Galaxy Note FE (Fan Edition) adıyla Güney Koreli Danawa'da listelendi.

Galaxy Note FE adıyla geliyor!

Güney Kore kaynaklı yeni bir sızıntı, Galaxy Note FE olarak adlandırılan Galaxy Note 7'nin yenilenmiş varyantının 699.600 won (623 dolar) fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceğini gösteriyor. 64 GB depolama alanına sahip Note FE'nin fiyatının listelenmeye başlaması cihazın yakın zamanda piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

17-06/03/note-fe.jpg

Galaxy Note FE, Note 7 ile aynı tasarıma sahip olacak. Geçtiğimiz hafta Note 7 ile yenilenmiş Note 7'yi ayırt etmek için cihazın arkasında "R" yazacağı bilgisi gelmişti. Note FE isminin ağırlık kazanması ile birlikte "R" yerine "FE" yazılması daha muhtemel görünüyor.

Galaxy Note FE orijinal Galaxy Note 7 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak. Geçtiğimiz yıl yaşanan pil sorunundan dolayı 5.7 inç ekran, Exynos 8890, 4GB RAM ve 12MP kameraya sahip Note FE'nin pil kapasitesi 3200mAh olacak. Üç ila dört milyon civarında üretilecek olan Galaxy Note FE'nin sadece 300.000 adeti Güney Kore'de satışa çıkacak.

 

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Bugün en çok okunanlar

Etiket bulutu