Haziran
30
2017
Sosyal Medya
0
424

YouTube'da ünlü olmak için arkadaşını canlı yayında öldürdü!

YouTube'da ünlü olmak için arkadaşını canlı yayında öldürdü!

YouTube, şok bir haber ile gündeme geldi. Bir YouTuber ünlü olmak adına arkadaşını canlı yayında öldürdü. İşte kan donduran olayın detayları.

Sosyal medyada "fenomen" olma isteğinin, insanlarda kişilik bozukluklarına sebep olduğu yadsınamaz bir gerçek. Daha çocuk yaşta aklı başında insanların yapmayacağı şeyleri yaparak YouTube'da fenomen olmak isteyenler bu teze en güzel örnek olabilir. Bugün ise YouTube'da fenomen olma isteği ile yanıp tutuşan Monalisa Perez, kan donduran bir olay ile gündeme geldi.

Monalisa Perez, YouTube üzerinden başlattığı canlı yayında erkek arkadaşı olan Pedro Ruiz'i vurdu. Canlı yayına katılımı arttırmak için böyle bir şey yapan Monalisa Perez, YouTube tarihinin en tehlikeli işine imzalamış oldu. Ancak ölümle sonuçlanan Monalisa Perez'in canlı yayınını 30 kişi ve 3 yaşında olan çocuğu izledi.

Monalisa Perez, erkek arkadaşı Ruiz'in göğsünün üzerine bir kitap tutu ve kurşunun bu kitaptan geçip geçmeyeceğini test etmek için 50 kalibrelik Desert Eagle ile ateş etti. Beyin dağıtan silah denilen Desert Eagle tabii ki de kitabı deldi geçti ve Ruiz'in canını aldı.

1498805540_perez.jpeg

Kaza hapisanesine yerleştirilen Monalisa Perez, önümüzdeki hafta duruşmaya çıkacak. Çiftin bu sene başlarında YouTube kanalı açıkları ve büyük bir fenomen olmak istedikleri belirtiliyor.

Yazar : Teknoloji admin (admin)
Konu : 2618 [Konuları listele]
Hakkında : Haber Editörü
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Henüz hiç yorum yapılmadı.

Kullanıcı girişi

Etiket bulutu